Walentynki 2024

14 lutego w naszej szkole obchodzone były Walentynki. Jednak nie traktujemy ich w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności czy też życzliwości. Stąd też Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia bądź miłe słowa swoim sympatiom czy też przyjaciołom, wrzucali  serduszka, kartki walentynkowe oraz inne niespodzianki (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – Walentynkowi Listonosze – rozdawali pocztę, częstując przy tym lizakami od Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, wychowawców oraz innych pracowników szkoły. Wszyscy odbiorcy byli pozytywnie zaskoczeni.

Miłym gestem było spontaniczne włączenie się do tego wydarzenia również Rodziców.

Za co jako Samorząd Uczniowski serdecznie DZIĘKUJEMY!