Wyjazd klasy VIII do Wysokiego Mazowieckiego - DZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH

Wyjazd klasy VIII do Wysokiego Mazowieckiego w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych.
12.12.2022 r. klasa VIII miała przyjemność pojechać i uczestniczyć w spotkaniu organizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Był to DZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH.

Cztery szkoły średnie z naszego powiatu zaprezentowały umiejętności zawodowe, jakich nauczają w swoich szkołach.
Uczniowie naszej szkoły mieli więc możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkół. Z wielkim zainteresowaniem i wnikliwością dopytywali o przedmioty zawodowe nauczane w poszczególnych zawodach, czy też możliwości pracy jakie daje tytuł TECHNIKA. Uczestniczyli też w różnych atrakcjach przygotowanych przez poszczególne stoiska.

Wychowawczyni Iwona Dębek
Wiesława Turkowska