SZKOLNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZY WIELKANOCNY STROIK”

W dniu 14 marca 2024 r. w trakcie apelu szkolnego odbyło się podsumowanie konkursu na wielkanocny stroik. Konkurs ten został ogłoszony przez bibliotekę szkolną i Samorząd Uczniowski na koniec lutego. Natomiast wykonanie stroików przez 16 uczniów, którzy się do niego zgłosili, nastąpiło w poniedziałek 11 marca po ich lekcjach w sali obok biblioteki. W kolejnym dniu zebrała się Komisja Konkursowa, która dokonała oceny prac biorąc pod uwagę regulamin konkursu.

W trakcie apelu Pani Hanna Wójcicka przedstawiła informację o przebiegu konkursu. Następnie Dyrektor Szkoły Pan Sławomir Wójcicki wręczył dyplomy i nagrody dla zwycięzców:

1 miejsce – uczennica z klasy II – Magdalena Jastrzębska
2 miejsce – uczennica klasy III – Julia Kulesza
3 miejsce – uczennica klasy I – Alicja Krajewska.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy-wyróżnienia i nagrody:

- Maria Zaręba z kl. I
- Barbara Mioduszewska z kl. I
- Gabriela Święcka z kl. II
- Zofia Krajewska z kl. II
- Stanisław Kulesza z kl. II
- Aleksandra Michalska z kl. III
- Zuzanna Kaczyńska z kl. III
- Adam Kulesza z kl. III
- Oliwia Mioduszewska z kl. IV
- Lena Choińska z kl. IV
- Natalia Misztalewska z kl. IV
- Faustyna Murawska z kl. IV
- Klaudia Ołdakowska z kl. IV.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Koordynator konkursu – Hanna Wójcicka

Opiekun SU – Iwona Dębek