I miejsce w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

21 lutego 2024 roku ogłoszono wyniki eliminacji szczebla wojewódzkiego w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”. 11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Nasz uczeń klasy piątej Dawid Zbigniew Olechwierowicz zdobył na tym etapie 1. miejsce w III grupie wiekowej. Jego praca została przekazana już do etapu ogólnopolskiego. Szczegółowe informacje dotyczące podsumowania znajdują się pod linkiem Sukcesy mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego (ewysmaz.pl)

Zwycięzcy gratuluję po raz kolejny i życzę sukcesu na szczeblu ogólnopolskim.

Iwona Dębek