Ogród miłości wyrasta z serca Dziadków

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dnia 9 lutego 2024r. w naszej szkole obchodzona była uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka.  Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości . Dziadkowie bardzo licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Na wstępie Dyrektor Szkoły Pan Sławomir Wójcicki oraz Wójt Gminy Wysokie  Mazowieckie Krzysztof Krajewski wygłosili, krótkie przemowy wraz z życzeniami. Spotkanie obchodzone było bardzo hucznie. Przedszkolaki pod czujnym okiem Pań wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, a po przedstawieniu wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty i ozdobione laurki z życzeniami. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze  wnuczęta zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W ten  szczególny sposób pociechy chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Na koniec Dziadkowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami, na pięknie udekorowanej ściance.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i  dumy. Szczęśliwe   i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są spotkania i chwile spędzone z wnukami. Kochanym Dziadkom życzymy dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, miłości, oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

Aneta Grodzka