Z kolędą do Betlejem

Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

,,Z kolędą do Betlejem”

8 grudnia 2023 roku Przedszkole Miejskie Nr 1 Świat Malucha w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Z kolędą do Betlejem”. Na przegląd przybyły dzieci z wielu okolicznych przedszkoli, prezentując swoje umiejętności wokalne. Na scenie stanęli również najmłodsi z naszej placówki, podtrzymując tym samym piękną, polską tradycję śpiewania kolęd. Wszystkie pociechy zachwycały swoimi prezentacjami muzycznymi i dostarczyły wielu uśmiechów i wzruszeń zgromadzonej publiczności. Występy małych artystów oceniało profesjonalne Jury, biorąc pod uwagę dobór utworu, pamięciowe opanowanie tekstu, melodii oraz czystość i poprawność wykonywanego numeru. Dzieci wraz z paniami wychowawczyniami włożyły wiele trudu i serca, by wypaść na konkursie jak najlepiej. Organizatorzy zadbali o słodki poczęstunek oraz fajne nagrody dla przedszkolaków. Na koniec zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. Każda placówka w ramach wdzięczności otrzymała pisemne podziękowania. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych podopiecznych, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu, a byli to: Irena Rycombel (3 –latki), która otrzymała wyróżnienie, Marianna Chilkiewicz (4-latki), która także dostała wyróżnienie oraz Oskar Mioduszewski (6-latki), który zajął III miejsce wśród swoich rówieśników.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mariola Mioduszewska