PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU NA „NAJŁADNIEJSZY JESIENNY STROIK”

W dniu 6 listopada 2023 r. w trakcie apelu szkolnego odbyło się podsumowanie konkursu na jesienny stroik. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego przedstawili krótką informację z jego przebiegu. Po czym wręczyli wszystkim 26 uczestnikom tego konkursu słodkie upominki. Osoby wyróżnione z każdej z klas I – VI otrzymały oprócz tych upominków również nagrody:

- Alicja Krajewska z klasy I,
- Stanisław Kulesza z klasy II,
- Amelia Grabowska z klasy III,
- Lena Choińska z klasy IV,
- Dawid Olechwierowicz z klasy V,
- Amelia Ołdakowska w klasy VI.

Stroiki w większości posłużyły do ozdobienia grobów na pobliskim cmentarzu, natomiast część z nich udekorowała szkolny korytarz.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Iwona Dębek