Laptopy dla czwartoklasistów

W ramach realizacji rządowego programu Ministerstwa Cyfryzacji "Laptop dla ucznia" w dniu 26 października br. odbyło się w naszej szkole przekazanie bezpłatnych laptopów uczniom klasy IV. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy - Pan Krzysztof Krajewski i Kierownik Referatu Organizacyjnego w Urzędzie Gminy Wysokie Mazowieckie - Pani Agnieszka Idźkowska. Celem inicjatywy jest przede wszystkim wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w rozwoju kompetencji cyfrowych oraz rozwijanie ich talentów i zainteresowań. Na podstawie podpisanych umów laptopy stały się własnością rodziców uczniów i będą ułatwiały nabywanie wiedzy i umiejętności na kolejnych etapach edukacji. Życzymy naszym czwartoklasistom owocnego i bezpiecznego korzystania z otrzymanego sprzętu oraz sukcesów w nauce!

Wychowawca klasy IV