CZAS NA HERBATKĘ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Dnia 14 lutego 2023 roku w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość - Dzień Babci i Dziadka.

Na wstępie Pan Dyrektor oraz Pan Wójt serdecznie przywitali wszystkich przybyłych gości. Cała sala gimnastyczna wypełniona była babciami i dziadkami naszych podopiecznych. Dzieci z przedszkola przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, który wypełniony był wzruszającymi wierszami i piosenkami oraz zabawnymi pokazami tanecznymi. W trakcie imprezy dziadkowie podziwiali swoje pociechy i nagradzali ich starania gromkimi brawami. Po głównej części artystycznej z ust dzieci wybrzmiało głośne ,,Sto lat”, a następie maluchy wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie   wykonane upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla zebranych gości oraz udekorowali fotościankę na tle, której dziadkowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami. Najmłodsi chcąc okazać miłość swoim najbliższym, podchodzili do nich, aby się przytulić oraz prosili seniorów do tańca.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły dużo wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość, szacunek oraz podziękować za trud, który dziadkowie włożyli w ich wychowanie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Kochanym Babciom oraz Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuczków.

Mariola Mioduszewska