Bal karnawałowy dla dzieci

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 8 lutego dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych oraz klas I-III spotkały się w pięknie udekorowanej sali na zorganizowanym przez nauczycieli i  rodziców balu karnawałowym. Dzieci były poprzebierane za księżniczki , wróżki , biedronkę, kota, piratów, rycerzy, Batmana, strażaków, policjantów, pojawiły się też postacie z ulubionych bajek i filmów np. Elza z Krainy Lodu, Czarownica, Wednesday, Jasmina. Wszyscy świetnie wspólnie się bawili, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie balu dzieci miały zorganizowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Szkoda, że następna taka zabawa dopiero za rok.

Magdalena Ołdakowska