„Tajemnica Bożego Narodzenia” – apel z okazji świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i ważne. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. W przedświątecznym okresie w naszej szkole odbył się uroczysty apel. W czwartek 22 grudnia 2022 roku uczniowie klas I-III  zaprezentowali całej społeczności szkolnej informacje i wiersze związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i mniej znane kolędy i pastorałki wykonane przez dzieci oraz piękne stroje. Wspólne kolędowanie, recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty nastrój. Po apelu pan Dyrektor Sławomir Wójcicki podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył piękne, pełne ciepła życzenia świąteczne i noworoczne. Po montażu słowno- muzycznym odbyły się wigilie klasowe. Program artystyczny i dekoracje przygotowały: pani Barbara Uszyńska, pani Magdalena Ołdakowska i pani Bogumiła Gosiewska.

Wychowawczynie klas I-III